Nauja pradžia tinklaraštininkų pasaulyje

kestas-rimdzius-556457fd109bf

 

Apie viską nuo pradžių arba kodėl man dabar reikia tinklaraščio?!!!

Tiems, kas manęs dar nepažįsta: aš – Kęstas Rimdžius, stilistas. Gal vienas ir tiek dažnai Lietuvoje vartojamas žodis “stilistas” netobulai apibrėžia mane, bet save vadinti penkių profesijų atstovu nesiruošiu. Jei yra vienas žodis, tai tebūnie jis “stilius”, nes stiliuje telpa ne tik mada: tai absoliučiai viskas, kas formuoja žmogų.

Paklaustas, kodėl vis dar neturiu blogo, užtikrintai atsakydavau, kad rašymas – ne man. Bet dabar tas metas, kai posakis “nespjauk į šulinį, nes pats turėsi atsigerti” geriausiai apibūdina mano situaciją. Neiškenčiau pats nepabandęs sukurti tokį blogą, kurį ir pats norėčiau atsiversti planuojant naujo sezono pirkinius ar tiesiog kiekvieną rytą ir sužinočiau, kas dedasi mados pasaulyje, o ne vietinėje “vakaruškoje”.

screen-shot-2016-11-27-at-16-54-16

„Instagram“ nuotr./ Kęstas Rimdžius

Tačiau apie viską nuo pradžių: mada mano gyvenime atsirado anksti. Antroje klasėje, paklaustas, kuo norėčiau būti, nupiešiau Vasilisą (taip, iš rusiškos pasakos). Ir po savo brėžiniu kuo įmantriau užrašiau – “dizaineris ir modeliuotojas.” Nors dizaineriu netapau, bet nuo šešiolikos metų gyvenu kartu su mada.

Kai pamatai visą mados mechanizmą ir užkulisius iš vidaus, praeini ir pasiteisinusias, ir nepasiteisinusias pamokas – supranti, kas yra svarbu. O tam reikia nebijoti klysti – tik tada suvoki, kas iš tikrųjų tikra ir į ką reikia atkreipti dėmesį.

Tai tarsi užburtas ratas ir tikrai nemeluosiu: jis man rūpi. Ir jei tai atrodo paviršutiniška, atsakysiu trumpai: gyvenimas vienas ir jei galiu jį paversti gražesniu – tą ir darysiu.

O dabar apie blogą… Tai dar vienas mano gyvenime atsiradęs projektas, o aš žinau, kad jei mintis manęs neapleidžia pusę metų – ją reikia įgyvendinti. Mintyse perbėgau per šešioliką metų trukusią pažintį su mados industrija ir tikrai prisikaupė tiek daug, kad neįmanoma būtų nepasidalinti… Ir blogas man leis truputį daugiau: kalbėsiuosi ne tik su draugais ar klientais, bet ir su tais, kurie turi panašią akį mus supantiems dalykams.

Čia labai atvirai ir nuoširdžiai bandysiu sudėti savo įžvalgas, patarimus ir asmeninę nuomonę. Savo brangaus laiko neleisiu veltui ir sudėsiu tik tai, kas man atrodo verta dalintis viešai ir garsiai. Ne veltui tai bus tarsi kasdieninis mados kokteilis – šiek tiek svaiginantis ir kartu įkvepiantis.

Ta paprasta frazė “dream big” suprantama tik tiems, kurie žino, kad nėra limitų.

screen-shot-2016-11-27-at-16-54-59

„Instagram“ nuotr./ Kęstas Rimdžius

O ta ugnelė akyse – veda tik pirmyn, kai darai tai, kas patinka. Įvaizdžio erdvė “Kukla Beauty Box” atsirado ne dėl gero verslo plano sukūrimo, o dėl noro puošti žmones. Ir viskas po to atsirado natūraliai: neišskiriama komanda, pavydėtinas klientų ratas, įdomūs projektai, kelionės ir draugai, su kuriais – ne tik į mados savaites, bet ir į pasaulio kraštą būtų galima kartu.

Tinklaraštis žymi ne pabaigą, o pradžią – naują mano svajonių sąrašo dalį. Mada kainuoja daug – ji iš prigimties yra sukurta būti ekskliuzyvia tam, kad jos norėtumėme dar labiau. Bet domėjimasis ja irgi reiškia būvimą stilingu ir išskirtiniu. Apie tai ir noriu kalbėti: gyvenimo būdą, kurį susikuriame tik tada, kai suvokiame, kas vyksta aplinkui.

parasas

12745628_10205656736157041_8780022001821233956_n

„Pinterest“ nuotr.