ERNESTA VIZBARAITĖ, SKIN ON SKIN BENDRAĮKŪRĖJA

Screen Shot 2017-06-06 at 16.25.53

Ernesta – stilinga, veikli moteris, kurią galite atpažinti iš plačios, nuoširdžios šypsenos ir akinių su masyviais juodais rėmeliais, tapusiais neatsiejama jos stiliaus dalimi. Ji – mama ir viena iš apatinių ir aksesuarų namų SKIN ON SKIN įkūrėjų. Šią žavingą moterį norime pakalbinti todėl, kad ji ne tas veidas, kuris šmėžuoja spaudoje ar daug kalba apie save, tačiau tai ta moteris, kuriai stilius nėra įrodymas kitam, priešingai, tai natūralus atspindys to, kas vyksta jos gyvenime. 

  1. Lietuvoje mes labai dažnai žmones skirstom į stilingiausius ir ne. Kas Tau yra stilingas žmogus?

Kai susimąstau, kas man yra stilingas žmogus, mintyse pradedu matyti žmones, kurių gyvenimo būdas mane žavi: jų manieros, elgesys … Rūbas man kaip priemonė perteikti emociją…

Screen Shot 2017-06-06 at 16.27.56

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Ar daug laiko įdedi į savo pačios stiliaus formavimą? Kas jį keičia ir inspiruoja?

Esu svajoklė, tad kartais pasiklystu ieškojimuose. Bet jau atradau būdą, kaip neišbalansuoti savęs informacijos pertekliumi.  Trumpam pabėgu iš Vilniaus į Paryžių ar Londoną. Man patinka stebėti. Mane įkvepia sutikti žmonės, kelionės, miestai.

Screen Shot 2017-06-06 at 16.31.22

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Įkūrei Skin On Skin namus, kuriuose pristatote pačių atrinktus apatinius, aksesuraus ir paplūdimio kostiumėlius iš viso pasaulio. Kodėl nusprendėte imtis tokio koncepto?

Oh, tai vadinu „maža mūsų avantiūra“, kurios nusprendėme imtis kartu su Migle. Dvejojome, abejojome ir dabar balansuojame, niekur tai nedingo 🙂 Apatinis rūbas – intymus, nematomas, tai tokia maža paslaptis. Tik dar turime pasiekti tą pragyvenimo ir sąmoningumo lygį, kuris leistų garderobo formavimą pradėti nuo apatinio. Tai, koks esi iš tiesų, pasako apatiniai, ‘viršutinis sluoksnis’ – daugiau vizitinė kortelė.

Screen Shot 2017-06-06 at 16.37.58

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Ar tiki konceptu, kad moteris savo drabužinėje būtinai turi turėti vadinamuosius „wardrobe basics“ (džinsai, pieštukinis sijonas, maža juoda suknelė…)?

Nesiginčysiu: gal ir  taip, nes kiekvienam savo. Kokį darbą dirbi, tokį gyvenimo etapą išgyveni. Tai patogu, praktiška. Gaišti laiką prie spintos ne visiems patinka, kaip ir būti pastebėtam su nederančiais drabužiais. Man visgi  patinka nesilaikyti taisyklių 😉

Screen Shot 2017-06-06 at 16.28.32

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Jau nusibodo ir sakyti, kad Lietuvoje turbūt daugiau kūrėjų negu vartotojų, bet visgi, į kuriuos lietuviškus mados namus siūlytum atkreipti dėmesį? 

Tik galiu pasidžiaugti,  kad tiek yra kuriančių. Dauguma yra labai panašūs, bet jie tikrai kelia sau iššūkius ir kai kuriems pavyksta nueiti toli.  Mados aktualumas nuolat kinta, manau yra nemažai lietuvių, kurie neturi kliūčių kūryboje ir procese, ir tai akivaizdžiai matosi.  O kai kuriems – procesas svarbiau nei rezultatas…

Screen Shot 2017-06-06 at 16.40.20

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Įsivaizduokime… į vakarėlio aprangą investuoti gali tik 100 eur. Kaip rasi aukštakulnius, suknelę ir vieną aksesuarą? 

Būsiu neoriginali. Yra trys pagrindiniai ženklai, kurie mane gali išgelbėti turint 100 eurų: H&M, Mango ir Zara.

  1. Kulotės: taip ar ne?

Taip.

  1. Tvari mada tarp mados ženklų: mitas ar tiesa?

Mitas.

Screen Shot 2017-06-06 at 16.43.31

Nuotr. Instagram @ernestavi

  1. Ar verta būti aktyviai socialiniuose tinkluose? Tau jie svarbūs?

Jei turi planą ir žinai, ką darai, tuomet tikrai verta. Man jie svarbūs tiek, kiek aš galiu matyti, ką naujo sugalvojo man įdomūs žmonės, kokius kelius jie pasirinko tai pristatyti.

Screen Shot 2017-06-06 at 16.45.04

Nuotr. Instagram @ernestavi

parasas

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI