IEVA STASIULEVIČIŪTĖ, RADIJO IR TV LAIDŲ VEDĖJA

12063365_10205054037691242_1101019694173400578_n

 

Kai pagalvoju apie stilingiausias ir labiausiai įkvepiančias Lietuvos moteris iš karto prieš akis iškyla viena iš mano asmeninių mūzų – Ieva Stasiulevičiūtė. Kad ir kaip tikėjausi išvengti rašymo apie savo draugus, bet norit tikėkit, norit ne – taip susiklostė, kad mane supantys žmonės ir yra tie, kurie mane labiausiai inspiruoja. Ieva – viena iš jų.

1. Ieva, atrodo, kad viena profesija Tavęs neįmanoma apibrėžti. Kokiomis veiklomis šiuo metu užsiimi?

Jau dvejus metus dirbu radijuje – tiek eteryje, tiek ir už jo ribų: radijo stotyje „Lietus“ vedu rytinę laidą, kuri prasideda 6val.(!), o iš karto po jos pereinu į M-1 radijo stočių grupės savireklamos vadybininkės kėdę. Darbai mane patys susiranda, dažniausiai užklumpa netikėtai, bet visada laiku. Taip atsirado ir Eurovizijos projektas: buvo smalsu grižti į televiziją ir vėl naujame amplua išbandyti savo jėgas. Radijo eteryje esi girdimas, bet nematomas: prisipažinsiu buvau pasiilgusi ir tų ivaizdžių, kurie kuriami TV scenoje, ypatingai džiaugiuosi, kad artėjant finalinėms laidoms mano įvaizdžiais rūpinsis būtent Kęstas Rimdžius. Ir net po tiek metų draugystės ir bendrų projektų jis vis dar sugeba mane nustebinti ir parodyti vis iš kitos pusės. Net nežinojau, kad aš jų tiek turiu!

IMG_5268

Nuotr.:Viktorija Vaišvilaitė

 1. Kadangi esi matoma – ar Tave tai įpareigoja labiau rūpintis savimi ir įdėmiau rinktis kasdieninį garderobą? 

Visų pirma, tai įsipareigoti reikėtų prieš veidrodį. Nes jei darai tai dėl kitų – anksčiau ar vėliau tai atsibos, pavargsi. Man maloniau būti pačiai su savimi kai gerai atrodau 🙂

IMG_5269

Nuotr.:Viktorija Vaišvilaitė

 1. Kokia Tavo kasdieninio streetstyle įvaizdžio formulė?

Jei sakyčiau, kad tai priklauso nuo to, ką tą dieną veiksiu, meluočiau, nes man nereikia progos užsidėti karūną – kartais su ja galiu ateiti ir vidury dienos į kino teatrą. Bet manau, kad apranga turi pakelti nuotaiką. Lygiai taip pat ji ją gali ir sugadinti. Dažnai aprangą renkuosi spontaniškai, mėgstu kontrastus, griežtas formas, jas derinu ir su švelnesniais, kartais net romantiškais, siluetais.

Prisipažinsiu, dažnai dėl to tenka ir pavėluoti, bet geriau 15min vėliau ir atrodyti pritrenkiančiai, nei būti laiku ir romantiškos vakarienės metu galvoti tik apie tai, kaip dabar norėtum persirengti! Mano aprangoje niekada nėra vieno motyvo, dažniausiai juos miksuoju – nėriniai prie konversų, oversize švarkas prie little black dress. Mėgstu ryškius aksesuarus – tai gali būti ir lūpų spalva, kuri nemažiau svarbi įvaizdžio dalis, o kartais ir pagrindinis akcentas.  Neabejoju, makiažas ir sutvarkyti plaukai moteriai svarbiausia – net tomis dienomis, kai „nėra ką apsirengti“ gali užsidėti „nematomą“, saugią juodą suknelę, bet visi tikrai prisimins tavo ciklomenines lūpas.

16938705_10208575217398534_7743318390889489101_n

Nuotr.: iš asmeninio archyvo

 1. Kokie pirmieji trys dalykai, kuriuos darai vos pabudusi? 
 1. PASPAUDŽIU MYGTUKĄ „SNAUSTI“.
 1. KAVA
 1. KARŠTAS DUŠAS

 

 1. Kas Tau yra moters idealas?

Idealų neieškau. Bet manau, kad labai svarbu nebijoti būti neidealia.

Ieva_Stasiuleviciute_Kestas_Rimdzius_Decolte

Nuotr.: Reda Mickevičiūtė

 1. Išsirink tris dizainerius, kurių kūrybos užtektų bet kokiam subalansuotam rūbų deriniui? 

Tik tris? 🙂 Tai, ką šiuo metu daro Gucci, yra nuostabu, aišku man dar labai patinka TOM FORD, Balmain… Panašu, kad man tikrai patinka blizgučiai…

 

 1. Kur ieškai inspiracijų apie naujas aprangos tendencijas?

Turbūt Instagram

 

 1. Kokios Lietuvos asmenybės įkvepia savo stiliumi?

Yra moterų, kurios įkvepia savo drąsa, darbais, o savo stilių turime susikurti pačios, nes visi kiti jau užimti!

12063365_10205054037691242_1101019694173400578_n

Nuotr. Jurgis Sakalauskas

 1. Kokio aprangos derinio niekada neišdrįstumei užsidėti?

Mažesnio dydžio nei esu.

 

 1. Ką patartumei moterims, norinčioms rengtis stilingai, bet neišleisti mėnesio algos? 

Ieškokite inspiracijų ir nebijokite eksperimentuoti! Nebūtina išleisti visos algos, kartais užtenka ir pusės 🙂

parasas

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI