PAVASARIO AKSESUARAI: TAI, KO REIKIA IEŠKOTI

Coach-Pre-Spring-2017-Bags-3

Lietuvoje esame įpratę apie naujas kolekcijas sužinoti tik tada, kai parduotuves pasiekia naujas asortimentas arba tada, kai spaudoje jau pasirodo nuotraukos iš pavasariškesniais orais besidžiaugiančio Milano ar Paryžiaus – tada savęs vėl klausiame kur buvome tada, kai galėjome būti tie “influenceriai” ir kažką aplenkti pademonstruodami sezono naujoves.


Nors vargu ar “influenceriais” ir mados formuotojais gali vadintis tie, kurie akylai nužiūri podiumines tendencijas ir iššluoja kolekcijas vos joms pasirodžius. Lygiai kaip ir tie, kurie pagal sezono gaires ieško finansiškai įkandamų alternatyvų, tačiau nenukrypsta nuo dizainerių vizijų. Bet kokiu atveju: geriau būti pimai pritaikant tendencijas negu jas gaudyti sezonui įsibėgėjus, nes tada – tiesiog būsite madingos masės dalis.

 

Šiandien mūsų bloge nugula išsamus pavasario aksesuarų gidas, nes aksesuarai šį sezoną viską gali apsukti 360° laipsnių kampu. Išskirtinis telefono dėklas blogeriams garantuos minios susidomėjimą, o maža rankinė – kurioje tilps tik lūpdažis – pagaliau leis pamiršti dideles investicijas į garderobą. Gera, sezono ypatumus atspindinti rankinė šį pavasarį bus jūsų kelias į žvaigždes.


#1 “IT” TELEFONO DĖKLAS


Pripažinkime, kad mokėti už plastikinį telefono įdėklą dauguma iš mūsų tikrai pasiryžę mokėti galbūt net ir kiek neadekvačias sumas (“100 eur. už plastmasę” – kaip pasakytų mažiau entuziastingi madai). Galbūt dėl to aksesuarų verslas mados namams labai sėkmingas – maža savikaina ir didelis pelnas. Bet kokiu atveju, savo telefoną šį sezoną vizualiai atnaujinti pataria visi mados namai, o neeilinis Louis Vuitton sprendimas jau dabar varo mados pasaulį iš proto.

 

Garantuoti galime tik viena: kad tai bus populiariausias pavasario aksesuaras, kuris savo vietą ras ne tik svarbiausių mados atstovų spintose, bet ir visų, kurie bus pasiryžę atseikėti savo santaupų dalį. Deja, geros kainos suderinti negalime: būkite pasiruošę išleisti apie 400 eur.

MTQxOTk4Nzg1NzY0MDc1MjA0

 

MTQxOTk4Nzg1NDk1NTc0MjEz

Louis Vuitton dėklas telefonui – sumažinta mados namų lagamino kopija.

ALTERNATYVOS:

Peržvelgus dabar vykstančius išpardavimus, keli Kęsto Rimdžiaus pasiūlymai telefono dėklams, neviršyjant 100 eur. ribos:

 

Populiarusis MOSCHINO „cigarečių“ dėklas

 711084_in_pp

36 EUR., MOSCHINO, NET-A-PORTER.COM

Stella McCartney dėklas su kristalais

 

757226_in_pp

 

40 EUR., STELLA MCCARTNEY, NET-A-PORTER.COM

#2 LOGOMANIJA

Tiek kartų stengėmės išginti logomaniją iš mados namų daržo, bet pasirodo – ji sugrįžta nauju amplua. Kiek labiau minimalistinius aksesuarus ir rūbus puošia logotipai – drąsūs ir ryškūs. Ne todėl, kad pasipuikuotumėte, o todėl, kad tai tylus dizainerių priminimas, kad savo šaknų jie nepamiršo.

Saint Laurent sugrįžta su senuoju “YSL” logotipu, matomu ant auskarų ir net aukštakulnių pakulnių. Šie Saint Laurent aksesuarai bus išpirkti akimirksniu, kartu pasitarnaus ir kaip gera investicija. Jei pamatysit ir galėsit – čiupkite!

1475190726794

saint-laurent

 

ALTERNATYVOS:

Logomanija nebūtinai spindi tik aukštojoje madoje – štai kelios alternatyvos, kaip sezono tendenciją išnaudoti kiek praktiškesniems daiktams.

800521_fr_pp

150 EUR., SEE BY CHLOE, NET-A-PORTER.COM

#3 IEŠKOKITE KEISTŲ, AKĮ TRAUKIANČIŲ AKSESUARŲ

Jau seniai sakėme, kad jeigu mada nestebina – ji praranda prasmę. Jei vakarėlyje į jus nekrypsta aplinkinių žvilgsniai, nelabai kam rūpės ar tai buvo H&M, ar Gucci suknelė… Dabar svarbiausia – efektas ir mes pateikiame keletą įspūdingų pavyzdžių, kuriuos galite laikyti inspiracijomis.MIŽINIŠKA SKRYBĖLĖemilio-pucci

 

SKIRTINGI AUSKARAI

 

Jei dažnai pametate auskarus ir jūsų papuošalų dėžutėse – daug variantų iš “skirtingų operų” – tai šį sezoną galite nebijoti nešioti du skirtingus auskarus.

 

Screen Shot 2017-01-16 at 15.10.18

PĖDKELNIŲ MANIJA

 

Pėdkelnės kainuoja sąlyginai nedaug, tačiau žaidimą su mada gali gerokai palengvinti. Dizaineriai, miksuodami pėdkelnes ir basutes vėl jums primena, kad madoje – taisyklių beveik nėra.Screen Shot 2017-01-16 at 15.18.59

Screen Shot 2017-01-16 at 15.19.08

Vogue nuotr.

# 4 SEZONO RANKINĖ: KUO MAŽESNĖ – TUO GERIAU

 

Šį kartą rankinės dydis apspręs ir jos stilingumą. Nesitikėkite, kad į ją tilps kompiuteris ar didelė kosmetinė, priešingai, galvokite tik apie lūpdažiui skirtą rankinę.

Screen Shot 2017-01-16 at 15.27.14

Screen Shot 2017-01-16 at 15.26.36

Nuotr. Chloe / Vogue

# 5 AKINIAI

 

Koks pavasaris be didelių, “išprotėjusių” akinių?

 

marco-de-vincenzo

salvatore-ferragamo

parasas

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI