JELENA IVANOVA, “Kristiana” produktų grupės vadovė

screen-shot-2016-12-02-at-14-22-41

Stilinga, visada užsiėmusi ir matoma tikrai ne kiekviename renginyje, Jelena Ivanova – Kristiana produktų grupės vadovė – įdomus pašnekovas mūsų ASMENYBĖS skilčiai. Su Jelena kalbamės jai prieš išvykstant į dar vieną kelionę, kurios akimirkos atsidurs jos Instagram paskyroje, nuo kurios ir pradedame pokalbį.

Esi aktyvi Instagram vartotoja. Kam Tau to reikia? 

JI: Instagram platforma man yra vienas iš inspiracijos bei informacijos šaltinių. Su vyru daug keliaujam, aplankom gražiausias pasaulio vietas, įspūdingiausius viešbučius bei restoranus. Kartais pasidalinu nuotraukomis ir patirtimi savo paskyroje. Jau keletą kartų gavau padėkas už gražias nuotraukas iš Plaza Athenee viešbučio Paryžiuje, Burj al Arab bei One and Only viešbučių Dubajuje. Mano nuotraukas galima rasti ir jų Instagram paskyrose. Toks šių viešbučių įvertinimas suteikia man galimybę gauti kambario upgrade apsistojus pas juos kitą kartą. Taigi, įdomu ir naudinga.

Neseniai sukūriau ir antrą profilį @allwhatisbeautiful. Jame dalinuosi su pasauliu visais mane įkvepiančiais gražiais dalykais, o didžioji profilio dalis skirta madai.

 screen-shot-2016-12-02-at-14-34-56

Instagram nuotr./ Jelena Ivanova

Ką Tavo gyvenime reiškia mada ir kaip joje atsidūrei?

JI: Iki 4-erių metų gyvenau užsienyje su močiute. Ji dirbo siuvimo ateljė bei siūdavo specialius užsakymus svarbiems klientams, kurie norėjo kažko išskirtinio. Nuostabios suknelės iš unikalių medžiagų atsidurdavo ir mano spintoje, mano mylimos močiutes talento dėka. Vaikystėje užmigdavau venoje rankoje laikydama Šarlio Pero pasakas, o kitoje – naujausius mados žurnalus. Tad nuo pirmų gyvenimo dienų buvau apsupta pasakiška meile ir mada.

Kuo šiuo metu užsiimi (pabandyk įvardinti tik dviemis sakiniais)? 

JI: Visą savo gyvenimą vadovaujuosi pagrindine taisykle – I am following my dreams –  siekiu savo svajonių. Kartu su vyru turime daug ambicingų planų, kuriuos paverčiam mūsų realybe.

Jeigu reikėtų išrinkti vieną mėgstamiausią spintos daiktą, koks jis būtų?

JI: Gana paprasta atsakyti į šį klausimą, nepaisant to, kad savo garderobe turiu nemažai įspūdingų mados kurinių. Tai  Christian Louboutin privataus užsakymo Anemony 12 cm aukštakulniai kurie puikiai atspindi mano asmenybę. Išskirtinumo jiems suteikia ir tas faktas, kad jie man buvo įteikti  gimtadienio proga Paryžiuje paties Christian Louboutin. Tai neapsakomas jausmas. 

screen-shot-2016-12-02-at-14-10-16

Instagram nuotr./ Jelena Ivanova

Kokia kita moteris – mados ikona –  įkvepia Tavo stilių?

JI: Mano stilius yra mano vidinio pasaulio atspindys ir to, kaip aš jaučiuosi. Negalėčiau išskirti vienos moters, kuri mane įkvepia. Tačiau patinka stebėti keleto pasaulinių trendsetterių stiliaus metamorfozes. Kaip Pvz.: Lena Perminova @lenaperminova bei Tatiana Korsakova @tati_vk, jų stilius man ypač artimas. Iš mano pažįstamų moterų žaviuosi Izolda Gudelis bei Nadiežda Navickiene. Jos yra nepriekaištingo stiliaus pavyzdys – tikros stiliaus ikonos.

screen-shot-2016-12-02-at-14-38-46

 Instagram nuotr./ Jelena Ivanova

Ar manai, kad įmanoma suderinti Zarą su Hermes?

JI: Nusišypsojau skaitydama šį klausimą. Vieną dieną vilkėjau baltus Mango džinsus ir kultinius etoupe spalvos Hermes ilgaaulius. Manau, kad tokie deriniai atspindi jūsų kūrybingumą bei išskirtinumą. Įsigyjant bet kurios kompanijos daiktą man itin svarbi medžiaga, iš kurios jis yra pagamintas. Sintetinės sudėties rūbas beveik neturi šansų atsidurti mano garderobe (išimtis – pėdkelnės).

Esi impulsvyvi pirkėja, ar savo pirkinius gerai apgalvoji?

JI: Kiekvienas daiktas, prieš atsidurdamas mano garderobe, praeina gan ilgą kelią. Dažniausiai apsiperku online parduotuvėse (virš 10 metų esu net-a-porter.com kliente) arba Paryžiuje. Visada ateinu į butikus atlikusi “namų darbus”. Tiksliai žinau, kas iš naujų kolekcijų mane domina, ir jeigu pamatau įspūdingą daiktą, atidedu jį kelioms valandoms. Nueinu išgerti taurės šampano arba arbatos tam, kad ramiai apgalvočiau, ar šis daiktas tikrai mano. Apsipirkimas man – tikras ritualas.

Mėgstamiausias dizaineris? 

JI: Be jokios abejonės tai – Azzedine Alaia. Niekas taip neišryškina moters figūros privalumų kaip šis genijus – tikras aukštosios mados architektas. Turiu nemažai šio dizainerio rūbų ir apsiperku tik jo pagrindinėje parduotuvėje -dirbtuvėse Paryžiuje, kur dažnai sutinku ir patį maesto – turiu galimybę gauti jo asmeninių patarimų.

Kiti mano garderobo favoritai: Chanel, Dior, Giambatista Valli, Balmain, Brunello Cucinelli. Dievinu aukštąją madą, tad ateities planuose – Zuhair Murad ir  Elie Saab suknelės. Taip pat planuoju kreiptis ir į Juozą Statkevičių.

screen-shot-2016-12-02-at-14-10-04

Instagram nuotr. / Jelena Ivanova

Ar dažnai gatvėje praeiviai atkreipian dėmesį į Tavo stilių?

JI: Niekada nepamiršiu praeivių reakcijos, kai eidavau Vilniaus gatve su ką tik išleistais Chanel mados namų juodais guminiais batais, papuoštais dviemis baltomis kamelijoms. Tai buvo prieš 7-erius metus ir pas mus tai buvo neregėta  naujiena. Tiek Lietuvoje, tiek užsenyje visada gaunu daug komplimentų dėl savo stiliaus bei pasirinktų aprangos detalių. Kiekvieną dieną apgalvoju savo įvaizdį bei parenku tinkamus aksesuarus.

 Koks svarbiausias patarimas moteriai, kuri nori atrodyti nepriekaištingai? 

JI: Vienintelė garderobo dalis, kur negali būti jokių kompromisų, tai  – batai. Netinkama avalynė gali sugadinti tobuliausią įvaizdį ir atvirkščiai – paversti jus stiliaus ikona, netgi jeigu jūs pasirinkote labai kuklų aprangos derinį. Norint įsigyti tobulą porą, visada kreipiuosi į Jimmy Choo, Christian Louboutin, Gianvito Rossi, Chanel, Dior,  Aquazurra, Azzedine Alaia, Brunello Cucinelli, Santoni kompanijas.

Batai – tai investicija, atsiperkanti magiška savijauta ir daugybe jus palydinčių žavesio kupinų žvilgsnių.

screen-shot-2016-12-02-at-14-11-01

Instagram nuotr. / Jelena Ivanova

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI