5 PAMOKOS IŠ STILINGIAUSIŲJŲ: TAIP, KAIP REIKIA

cover

Kai kiekvieną ketvirtadienį pusė Lietuvos laukia naujo Žmonės numerio taip, kaip kita pusė Lietuvos – algos, meluoti negalime. Mums rūpi praversti renginukų nuotraukas ir pažiūrėti, kas kur buvo ir kaip atrodė. Tik, kaip visada, labiausiai kalbame apie tuos, kurie akivaizdžiai prašovė pro šalį, o tokioms pastaboms kompetencijos turi visi.

Mes norime daryti atvirkščiai –  kalbėti tik apie tas moteris, kurios pataikė tiesiai į dešimtuką. Nors kartą pabandykime pažiūrėti, kas nenuvylė arba bent jau panaudojo sezono tendencijas…

#1 GENDRA JANKAUSKIENĖ

Jeigu vienas įvaizdis gali atspindėti šių metų rudens – žiemos tendencijų temą, tai jis tikrai priklauso Gendrai Jankauskienei. Beveik visų dizainerių podiumai moteris pavertė į Renesanso laikų mūzas. Ilgos suknelės, varpelio formos rankovės, aksomas ir suvarstymai.

Gendros derinys sudarytas iš dviejų amžinų spalvų: juodos ir auksinės. Nors suknelė yra efektinga, bet švarkelis su militaristinėmis sagomis derinį padaro drąsų ir stiprų. Širdies formos Yves Saint Laurent rankinė žaidžia su švarko sagomis ir plojimai už tai… kad nepasirinkta įprasta delninė, o daug žaismingesnis jos variantas.

screen-shot-2016-11-28-at-16-09-48

K. Čachovskio nuotr.

 

#2 EGLĖ BALČIŪNAITĖ

Palaidinė iš raudonų blizgučių, šviesiai mėlyni džinsai ir taip, kaip ant dabar įprasta ant podiumo matyti permestas per petį rankines – išduoda, kad akylai stebėtas ne vienas mados namų pristatymas. Bet geriausia dalis ta, kad lyg ir jokioms mados taisyklėms nepaklūstantis derinys atrodo gerai. Ir žinoma, primena du mūsų pamėgtus mados perliukus: Balenciaga ir Vetements.

screen-shot-2016-11-28-at-14-24-38

T. Bauro ir J. Staceviciaus nuotr.

#3 VAIVA JANKAUSKIENĖ

Pastelinės arba kiek ryškesnės spalvos – labai retai įpinamos į gaires rudenio arba žiemos kolekcijų kūrimui. Bet šį kartą ir vėl išimtis: jaunosios kartos dizaineriai rudeniui derina ryškiai geltonos ir rožinės spalvos atspalvius.

Pastelinė Vaivos suknelė kuria lengvumo įspūdį, o tamsi delninė su šalto metalo detalėmis ir suvarstyti aukštakulniai – atsaką į lengvumą. Rezultatas: puikus balansas ir elegancija.

screen-shot-2016-11-28-at-16-03-29

A. Ufarto nuotr.

#4 JURGITA GARBARAVIČIENĖ

Aksomas – ne tik aiški sezono kryptis, bet ir aprangos pasirinkimo variantus mažinanti aplinkybė (neabejotinai moterims į naudą). Effortless derinys gali būti sukurtas iš vienos aksominės suknelės ir tinkamai priderintų aksesuarų. Jei suknelė moteriška, batelius rinkitės kiek labiau pankiškus. Būtent taip ir daro Jurgita ir rezultatas paprastas, bet nepriekaištingas.

screen-shot-2016-11-28-at-14-22-18

T. Bauco ir J.Stacevičiaus nuotr.

#5 AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ

Pižama – iš pirmo žvilgsnio drąsus pasirinkimas, bet kartu ir labai universalus. Jei norite pilno įvaizdžio – iš karto pirkite “visos pižamos komplektą” (kelnės kartu su švarkeliu), bet jei norite patys būti stiliaus kalviais – nebijokite eksperimentuoti. Agnė pižamą derina su klasikinėmis juodomis kelnėmis ir sukuria beveik klasikinį derinį su cinkeliu.

screen-shot-2016-11-28-at-14-21-10

T. Bauco ir J.Stacevičiaus nuotr.

parasas

 

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI