MONIKA KAZAKEVIČIŪTĖ, MAS 924

15178285_10211711483289234_2467797548703411607_n

Tave vadina “nauju veidu Lietuvos mados industrijoje”, Instagram platformoje turi daugiau nei 10 tūkstančių sekėjų, o Tavo ženklu “Mas 924” moterys noriai puošiasi net vestuvėms. Kokias atsakomybes tai Tau atneša?

MK: Ačiū, už įvertinimą, tai įkvepia dar labiau stengtis, tobulėti, išlaikyti ir gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Vis dar neatskleidei, ką reiškia skaičiai 924 Tavo prekinio ženklo pavadinime. Kaip manai, kada tas tinkamas momentas paslapčiai atskleisti?

MK: Noriu išlaikyti šią mažą paslaptį.Tai skaičiai, kurie bet kuriuo atveju turi didesnę prasmę man, nei visuomenei.

screen-shot-2016-11-27-at-12-16-52

„Instagram“ nuotr. / Monika Kazakevičiūtė

Apibūdink savo stilių trimis žodžiais.

MK: Saldžiarūgštis, gatvė, bohemiškas.

Kaip suderinti sėkmingą asmeninį gyvenimą ir karjerą? Ar yra “sėkmės formulė”?

MK: Pirmiausia reikia daryti nuoširdžiai tai, ką myli ir mylėti kitus.

screen-shot-2016-11-27-at-12-14-10

„Instagram“ nuotr. / Monika Kazakevičiūtė

Kelionės – neatsiejama Tavo gyvenimo dalis. Kaip jos keičia Tavo stilių ir suvokimą apie madą?

MK: Kelionės praplečia žmogaus pasaulėžiūrą. Susipažindamas su skirtingomis kultūromis, miestais ir veidais nejučia pats pasikeiti – tampi laisvesnis. Supranti koks skirtingas ir gražus pasaulis. Tie skirtumai mane žavi ir įkvepia įvairovei. Nesenai buvau Kuboje. Ta magiška sala užbūrė savo spalvomis, senovės atspindžiu ir žmonėmis, kurie visada paskendę muzikos ir šokio ritme. Bent kelionės metu galėjau jaustis kaip senoviniam filme, kaip kitame laikmetyje. Tas kitoks jausmas būnant skirtingose pasaulio kampeliuose ir yra,tai kas mus įkvepia kažkokiam naujam prieskoniui mūmyse. O tie nauji prieskoniai veda link naujos stilistikos atradimo, naujų spalvų, siluetų ar kitos nuotaikos rūbuose.

screen-shot-2016-11-24-at-21-54-00

„Instagram“ nuotr. / Monika Kazakevičiūtė

Kas norėtumei, kad pasikeistų Lietuvos mados pasaulyje?

MK: Atsirastų daugiau laisvės. Mažiau stereotipų.

Taip pat aš nesuprantu, kodėl mūsų televizijoje jaučiamas didelis atsilikimas nuo mados tendencijų. Nežinau pagal ką renka televizijos projektų stilistai rūbus televizijoje besifilmuojanties žmonėms, bet tikrai ne pagal dabartines mados tendencijas. Žmonės televizoriaus ekrane pas mus atrodo blogiau negu žmonės gatvėje, jau nekalbant apie laidų turinį. Televizija daro didelę įtaką Lietuvos visuomenei – manau ji turi tobulėti tiek stilistinę prasme, tiek visomis kitomis.

Kokie Tavo trys mėgstamiausi dizaineriai?

MK: Nelabai mėgstu išskirti konkrečius mados kūrėjus. Visi turi savitas stilistikas ir mane žavi skirtinga kūryba. Retai būna, kad turiu dizainerį, kurio mėgstu visas kolekcijas. Tačiau dažniau sudomina šie – Hedi Slimane, Stephane Rolland, Demna Gvasalia, Martin Margiela…

Balenciaga ar Vetements?

MK: Sakyčiau Demna Gvasalia, kuris yra abiejų šių mados namų dizaineris – puikiai kuriantis tiek Balenciaga tiek Vetements kolekcijas.

screen-shot-2016-11-27-at-14-54-00

„Instagram“ nuotr. / Monika Kazakevičiūtė

Ar labai sekamas asmeninis Instagram prideda svorio Tavo mados namams?

MK: Žiūrint ką jus laikote svoriu? Aišku, kažkiek lengviau transliuoti savo stilistiką, nes žmonės mato realų žmogų, kuris dėvi Más 924 rūbus – ne manekenę ir ne tik fotosesijos nuotraukas, kurios dažniausiai būna nudailintos, o paprastas, kasdienines nuotraukas.

Jei ne madoje – kokioje srityje dar galėtum save realizuoti?

MK: Man patinka įvairūs dalykai. Mano ir išsilavinimas skirtingas. Esu baigus tarptautinio verslo ir komunikacijos studijas, taip pat kaip ir dizaino. Manau galėčiau dirbti skirtingose srityse, bet aišku mada yra ten, kur mano širdis.

screen-shot-2016-11-27-at-14-56-22

„Instagram“ nuotr. / Monika Kazakevičiūtė

 

 

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI