EGLĖ ŽIEMYTĖ, D.EFECT

egleziemyte

Su bohemiško šarmo turinčia šypsena, ilgais šviesiais plaukais ir juodu dviejų daliu kostiumėliu (ant kurio priderintas dryžuotas paltukas) – Eglė išsiskiria iš minios. Ir jai tikrai tinka žodis “kūrėja”.

 

Kai dar praeitą mėnesį Eglė Žiemytė mus pasitiko “The Bubbles. Champagneria” šampano bare D.EFECT archyvo išpardavimo proga, pasitvirtinome savo spėliojimus, kad tai ne dar vienas šampano renginukas ar kvietimas “išrinktiesiems”. Ženklo kūrėjai bendravo su susirinkusiais, tarp kurių ne tik visada matomi veidai, bet ir klientai, kurie tiesiog nori būti tokiuose renginiuose.

 

Dar prieš mėnesį mes nebuvome užtikrinti, ar tikrai gera idėja daryti labai trumpus reportažus, taip, nufilmuotus su i-Phone ir gal net specialiai kiek judančius. Bet po įamžinto pokalbio su Egle, pasidarė aišku – procesas smagesnis nei atrodė, o ir žinutę galima perteikti trumpiau nei rašant keturis puslapius teksto.

 

Mažiau nei minutė, bet dabar jūs pažįstate Eglę Žiemytę – atsipalaidavusią, sukūrusią šeimą ir kuriančią moterims, kurios žino, kad netobulumai gali būti tobuli.

parasas

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI