5 TENDENCIJOS: MADA KITAIP

1467644539-hbz-street-style-couture-fall-2016-day1-00-index

Kai “Vogue” skaitymas tampa tik malonia inspiracija, nes net ir maudymosi kostiumėlių kainos prasideda nuo minimalaus atlyginimo Lietuvoje, metas ieškoti tendencijų kitur…

 

Kadangi skirtingų tinklaraštininkių stilius skiriasi kaip diena nuo nakties, o mados ikonos dabar užimtos reprezentuojant vienus mados namus, geriausias būdu atrasti savo unikalias tendencijas laikau gatvės madą. Ji gyva kiekvieną rytą ir vakarą – nuo mados sostinių mados savaičių kadrų iki stilingai užfiksuotų praeivių Skandinavijos šalyse.

Kai sakoma, kad tuo metu, kai naujos idėjos tampa populiarios – jau tampa per vėlu jas įgyvendinti, aš visiškai pritariu. Lygiai tas pats galioja ir stiliui: kai “Elle” parašo, kad šios vasaros tendencija yra vieną petį apnuoginančios palaidinės, jau galite žinoti, kad “Zara” – pilna būtent tokių palaidinių.

# Ilga suknelė + ilgaauliai = ???

Nors pavyzdžiai rodo, kad toks pasirinkimas gali būti tiesiog tobulas, kažkodėl tokios rizikos moterys vis dar nenori prisiimti. Kuo gerai derinti ilgą suknelę prie ilgaaulių? Pirma, sukuriamas vientisumas bei vizualiai prailgėja ir visas moters siluetas. Antra, jei pasirinksite labai panašų ilgaaulių atspalvį (suknelės atžvilgiu), tikrai nepasiklysite spalvų derinimo platybėse.

19-paris-couture-day-4

 

# “Poncho” – galima rengtis ir vasarą

Kai “Burberry” pristatė “poncho” (skraistę, kuri atrodo kaip trumpas apsiaustas) su galimybe išraityti savo inicialus (€1500 – ir jau turite sezono “must-have”), atrodė, kad tai bus rudenio sezono puošmena, kuri galiausiai išnyks. Bet net ir vasaros metu “poncho” gali suveikti kaip gudri pamaina švarkeliui. Su skraiste galima išspręsti kelias problemas vienu metu: pridengti per daug atvirą palaidinę, atšalo oras, vilkite džinsus ar šortus, kuriems reikia stilingo akcento.

 

13fa6ca3c8a51ee310b7956d79947784

 

# Aksominė suknelė šiek tiek kitaip

Aksominė suknelė (dar žinoma kaip “slip – on dress”) karaliauja visur: nuo Kim Kardashian (atrodė lyg ir neblogai) iki Pucci podiumo. Bet apsidrausti nuo pižaminio – naktinio stiliaus įvaizdžio padės baltų marškinėlių pasivilkimas po aksomine suknele. O jų galite rasti visur – nuo ASOS

ar H&M iki Net-A-Porter internetinės parduotuvės.

 

tbs-img_3040

 

# Žemę šluojančioms kelnėms – taip!

Kol linksniavote, kad platėjantys ar paaukštinto liemens džinsai – sezono must-have, tikrosios mados personos nusprendė, kad dabar laikas žemę šluojančioms kelnėms. Dar nevėlu – ieškokite ilgų ir plačių kelnių, bet nepamirškite aukštakulnių.

b7b4ca9d6417bc71f1d3b6e83e2ad05b

 

# Užmiršote vintažinius marškinėlius visai be reikalo

Dar 2007-aisiais buvo madingi nusitrynę roko grupių marškinėliai, o dabar su “Coca-Cola”, “DHL”, “Artcic Monkeys” ar “Nokia” logotipu papuoštais drabužiais, atrodysite taip, kaip Milane vaikštantys mados revoliucioneriai. Kaip tokių gauti? “Susižvejoti” vintažinėse ar susikurti patiems su norimu logo – tikrai nesunki misija.

 

coca-cola

parasas

KITI SUSIJĘ ĮRAŠAI